Aromadizainas

Apie „Mus“

 

Pagrindinis įmonės tikslas dirbant su klientais – individualus priėjimas prie kiekvieno kliento poreikių ir lūkesčių, teisingas ir optimalus įrangos parinkimas, vadovaujantis principu „kaina ir kokybė“. Mes skiriame ypatingą dėmesį aukštai darbo kokybei ir savo klientų kintantiems pageidavimams. Aktyviai siūlome klientams sprendimus, suteikiančius jiems pridėtinę vertę.

Mūsų kvalifikuoti profesionalūs meistrai kokybiškai atlieka įrangos montažą.

 

Esame įsitikinę, kad mūsų 5 metų garantijos išskiria mus iš konkurentų ir parodo įmonės gebėjimą vykdyt mūsų įsipareigojimą atlikti kokybišką darbą ir aptarnavimą.


Mes siekiame kokybės visame, ką darome. Mūsų darbo kokybė priklauso nuo mūsų įgūdžių ir patirties kurios tobuliname visą laiką. Mūsų technikai yra profesionalai, kurie didžiuojasi savo darbu. Mes neasame laimingi, kol mūsų klientai nėra patenkinti.


Mūsų veikla grindžiama sąžiningumu, komandiniu darbu ir atsakomybe – būtent to iš mūsų tikisi mūsų klientai.

Mes siūlome įvairias kvėpinimo paslaugas tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams objektams, įskaitant atnaujinimą, remontą, keitimą ir įrengimą


Aromadizainas - daugiau nei 15 metų patirtis teikiant patalpų kvepinimo paslaugas ir atsakingas požiūris tiek į seną, tiek į naują klientą.


Mūsų stiprybė – ne tik kvalifikuoti ir atsidavę darbuotojai bet ir visame pasaulyje gerai užsirekomendavę save partneriai-teikejai. Mes rūpinamės savo kvalifikacija mokydamiesi, dalindamiesi žinomis ir padėdami vieni kitiems. Palaikome atvirą ir sąžiningą bendravimą su partneriais tarptautiniu mastu. Tokiu būdu mums pavyksta sukurti stabilią ir patogią darbo aplinką ir teikti aukščiausios kokybės paslaugas.


Džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti aukštos kokybės Vokiška įrangą

"Air Aroma" yra pasaulinis kvapų marketingo ir rinkodaros lyderis kuriantis unikalias strategijas prekių ženklams taikant Jūsų verslui tinkamus kvapus. Bendrovė kuria įvairius kvapus viešbučiams, mažmeninės prekybos parduotuvėms, oro linijoms, finansų įstaigoms, mados prekių ženklams, įvairiems renginiams ir privatiems gyvenamiesiems namams. savo klientams gali pasiūlyti platų paslaugų asortimentą – nuo vardinių kvapų, skirtų tam tikro prekės ženklo aplinkai, kūrimo, iki aromatizavimo technologijų ir nuolatinės kvapų sistemų priežiūros. Patentuota  technologija kvapus paverčia itin sausais mikrolašeliais miglos pavidalu, taip užtikrindama nepriekaištingą ir tolygų aromato pasiskirstymą. Po patalpas kvapą paskleisti galima pasitelkiant oro kondicionavimo sistemas arba stacionarius difuzorius.

 

"Air Aroma" yra tarptautiniu mastu pripažinta inovacijų kūrėja ir kvapų rinkodaros lyderė, kurianti unikalius prekių ženklams skirtus kvapus. Klientai renkasi mus dėl plataus bendrovės partnerių tinklo, gausaus prabangos sektoriaus klientų rato ir ilgametės patirties, kurią bendrovė įgijo per daugiau nei du dešimtmečius kurdama vardinius aromatus įvairiems prekių ženklams įžymybėmis


Prekės ženklo susiejimas su aromatu yra itin veiksmingas būdas užmegzti gilesnį ir prasmingesnį ryšį su lankytojais, drauge padedantis prekės ženklui sustiprinti klientams siunčiamą žinutę.Mumis pasitiki :


Daimler Chrysler AG Autosalon Germany

 Bang & Olufsen , Karlsruhe

 

 

Renaissance Hotels Germany
Naujo Automobilio kvapas 

Kvapai naujam prekės ženklui 

Kvapai Pullman viešbučiui
Kvapas Lexus
 

Kvapas Sofitel viešbučiams


Kvapas Dom Perignon


Kvapas Richard Branson Viring Voyages