Aromadizainas

Automobiliniai oro gaivikliai premium klasės su Jūsų Logotipu


Siūlome parfumuotus oro gaiviklius automobiliams

 

Gaminame pagal individualius užsakymus oro gaiviklius su Jūsų įmonės logotipu ir individualia pakuotė su aukštos kokybės spauda


Didelis prabangių kvapų pasirinkimas

 

Mumis pasitiki tokios įmonės kaip:

GOOD YEAR, CAT, SHELL,AUDI,BMW,CONTINENTAL 

 

Mūsų išskirtinumas
 

Aukščiausios kokybės parfumuoti kvapai kurios gamina didžiausia privati parfumerijos gamykla Firmenich. Šios gamyklos parfumeriai dalyvavo tokių kvepalų kūrime kaip: Giorgio Armani Aqua de Gio, Hugo Boss, Lolita Lempicka ir daug kt.

 

Automobilių kvepalų gamyboje pritaikėme XXI amžiaus technologiją. Mes sukureme tokią formą, kad iš automobilio oro latakų išeinantis oras švelniai teka aplink polimerų labirintą, subtiliai ir ilgai skleidžiant kvapą - iki 90 dienų. Kurdami oro gaivikli automobiliui, mes pirmiausia atsižvelgėme į jo naudingąsias savybes: ilgalaikį kvapų skleidimą, išskirtinę išvaizdą, atitinkančią šiuolaikinių automobilių stilių.
Mūsų oro gaivikliai pagaminti iš termoplastinio saugaus polimero EVA ,gamybos metu EVA polimeras pripildytas aukštos kokybės parfumuotais kvapais.

Visi  kvepalų receptai ir aromatų esencijos buvo sukurtos išskirtinai tik mums garsioje pasaulyje kvepalų gamykloje, esančioje Grasėje Prancūzijoje.
Mūsų oro gaivikliai be alkoholio
 

Tai nauja kvapų polimeruose technologija, kuri užtikrina pastovu kvapo skleidimą +/- 45 dienas.

 

Naujas dizainas


kuris nepanašus į kitus oro gaiviklius kabančius mašinose. Tai pritrauks dar daugiau dėmesio.

 

Tai puiki dovana


jūsų klientams,darbuotuojams ir partneriams.