Aromadizainas

Mes aromatizuojame:

 

• parduotuvės
• kavinės
• prekybos centrus
• barus
• restoranus
• pramogų centrus
• parodas
• odontologijos kabinetus
• autosalonus
• biuro ir administracinės patalpas
• naktinius klubus
• kelionių agentūras
• viešbučius
• prezentacijas
• privačius namus

•prekybos patalpas

•buities,sanitarinės ir higienos patalpas
•kepyklas
•medicinos įstaigas
•globos namus
•sporto klubus
•vaistinės
•buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos vietas
•goržio ir spa salonus
•baldų salonus
•optikos salonus
•degalinės

• kitą 
 

 
Butas

 

Jau pasirūpinote namų šiluma, tinkamu interjeru, derančiais baldais ir aksesuarais, tai puiku, tačiau namai dar turi turėti ir savo kvapą. Ne veltui sakoma: kvepia namais. Tai labai individualu ir svarbu.Skaniai kvepiančiose namuose viskas atrodo maloniau ir gražiau. 

 Parduotuvė


Būdamas įgudęs mažmeninės prekybos verslo atstovas, puikiai suprantate, kokį svarbų vaidmenį atlieka kokybiškas aptarnavimas, ir žinote, kad didele dalimi šį verslo aspektą lemia parduotuvės vidaus atmosfera. Jūsų parduotuvės išplanavimas padeda optimizuoti produktų pateikimą, o interjero dekoro elementų spalva bei stilius sustiprina jūsų prekės ženklo įvaizdį ir papildo parduotuvės apšvietimo bei garso sprendimus. Argi nebūtų puiku, jei turėtumėte galimybę sustiprinti savo prekės ženklo įvaizdį pajungę visas įmanomas jusles, ir ryšį su klientais galėtumėte palaikyti net pasibaigus parduotuvės darbo laikui? Visa tai galite pasiekti pasitelkę aromatus.

Mažmenininkai, savo parduotuvėse įgyvendinę aromatizavimo sprendimus, džiaugiasi ne tik didesniais pardavimais, bet ir ilgesniais klientų apsilankymais. Esame pasiruošę jums padėti sukurti unikalią mažmeninės aplinkos atmosferą pasitelkdami vardinius aromatus, kurie puikiai atspindės jūsų prekės ženklą ir pritrauks tikslinę klientų grupę. Šie potyriai klientams paliks neišdildomą įspūdį ir ilgam įstrigs jų atmintyje.


 
 
 

Biuras

 

Darbingumą, darbo motyvaciją bei kūrybingumą sąlygoja daugelis veiksnių, taip pat ir užuodžiamas kvapas. Gerai parinktas aromatas mažina darbuotojų įtampą, stresinę būklę, pagerina atmosferą kolektyve. Kvepiantis biuras, kitos patalpos, laukiamasis ne tik motyvuoja darbuotojus, bet ir patraukia Jūsų klientų, pirkėjų dėmesį bei pagerina Jų nuotaiką.  

Baldų salonas

 

Jei pas Jus užsukę klientai, užuot uostę specifinius lako, klijų, polietileninės plėvelės, kartono ir kt. baldų salono kvapus, užuos malonų kvapą, jie ne tik užtruks pas Jus, bet ir panorės įsigyti Jūsų baldų. Virtuvės baldų saloną galime aromatizuoti natūraliais šiai vietai būdingais kvapais, pvz. kavos, kepinių, įvairių vaisių, vanilės kvapais, miegamojo baldų saloną – atsipalaidavimą skatinančiais kvapais, pvz. vandenyno gaiva, šieno, kalnų pušies kvapais.
 

Viešbutis

 

Šiandienos keliautojai į viešbučius ir kurortus žvelgia ne tik kaip į vietas apsistoti, bet kaip į svarbų kelionės potyrį. Nuo pat tos akimirkos, kai svečius pasitinka durininkas, jie nori jaustis ypatingi ir laukiami. Svečiai pripranta prie jūsų siūlomo prabangos lygio ir paslaugų profesionalumo ir kitą viešnagės dieną yra nusiteikę mėgautis jūsų sukurta malonia ir jaukia atmosfera.

Kaip patyręs viešbučių verslo atstovas, jūs kruopščiai išplanavote patalpas ir papildėte jas įvairiais interjero dekoro elementais, padedančiais sukurti tam tikrą atmosferą, stiprinančią jūsų prekės ženklo įvaizdį. Argi nebūtų puiku, jei turėtumėte galimybę svečiams palikti tokį neišdildomą įspūdį, kad jie dar ilgai negalėtų pamiršti nuostabios viešnagės jūsų viešbutyje?

Užmegzkite stiprų ryšį su savo viešbučio svečiais

Aromatas gali puikiai pasitarnauti tobulinant jūsų viešbučio atmosferą ir stiprinant prekės ženklo įvaizdį. Pasitelkę specialiai jums sukurtą vardinį aromatą galėsite užmegzti nepakartojamą ir unikalų ryšį su savo viešbučio svečiais.Restoranas/kavinė

 

Uoslės stimuliavimas siekiant paskatinti pardavimus nėra naujiena maisto pramonės srityje. Kepyklos ir konditerijos įmonės jau seniai pasitelkia šią techniką. Jos puikiai supranta, kad kvapas sustiprina skonį, ir aromatai gali padėti pritraukti klientų, kurie kitu atveju abejingai praeitų pro šalį. Tyrimai rodo, kad kvapas yra galingiausias žinomas stimulas, dažnai išprovokuojantis stiprų emocinį atsaką, o tai reiškia, kad klientai labiau bus linkę į impulsyvų pirkimą.

 

Gydytojo kabinetas


Medicinos įstaigos turi užtikrinti, kad pacientai jaustųsi komfortiškai ir būtų atsipalaidavę – taip ne tik paskatins juos sugrįžti, bet ir padidins bendrą klientų pasitenkinimą. Žinant medicinos srities specifiką, tai nelengva užduotis. Juk daugelis pacientų lankydamiesi pas dantistą ar gydytoją jaučia nerimą ir įtampą. Aštrus dezinfekcijos priemonių kvapas, tvyrantis klinikų arba ligoninių laukiamuosiuose, dažnai prisideda prie nemalonių pacientus trikdančių pojūčių.

Norėdamos pacientams bei personalui sukurti labiau atpalaiduojančią atmosferą, medicinos klinikos dažnai pasitelkia galingiausią žmogaus jutimą – uoslę. Raminantis levandų ar eukaliptų kvapas sukels tam tikrą emocinį atsaką, taigi laukiamasis nebekels pacientams tokių neigiamų potyrių.

Suteikite orui gaivumo

Patalpų aromatizavimas teigiamai veikia pacientų požiūrį į paslaugų kokybę, jų naudą asmens sveikatai ir patalpų švarą. Tokiu būdu aplinka atrodys šiltesnė, o pacientai jausis labiau patenkinti ir atsipalaidavę. Eteriniai aliejai, paskleisti gryniausia forma – mikrolašelių pavidalu – žadina jusles ir suteikia orui gaivumo, taip pat pasižymi antibakteriniu poveikiu, todėl padeda kovoti su oru plintančiomis bakterijomis.
Autosalonai


Automobilių pardavimo salono aromatizavimas
Nesvarbu, ar būtumėte automobilių pardavėjas, ar gamintojas, jūsų tikslas – įgyvendinti veiksmingą prekės ženklo rinkodaros strategiją ir stiprinti santykius su klientais. Automobilių pramonėje įsigalėjusi konkurencija paskatino automobilių pardavėjus ieškoti naujų rinkodaros strategijų, tokių kaip kvapų rinkodara, kurios padėtų pagerinti klientų potyrius. Patalpų aromatizavimu siekiama sukurti tam tikrą atmosferą automobilių salone ir sustiprinti klientų patiriamus jausmus bei emocijas, drauge išreiškiant ir atspindint prekės ženklo vertybes.

Kvapų sprendimai automobilių pardavėjams

„Air Aroma“, kurios veiklą įkvėpė nepaliaujamas kokybės, stiliaus ir inovacijų siekis, diktuoja kokybės standartus automobilių ekspozicijos salių aromatizavimo srityje. „Aston Martin“ salonas Šanchajuje yra išskirtinis net tik dėl unikalaus dizaino sportinių automobilių – „Reima Air Concept“ pritaikytas subtilus kvapas leidžia salone apsilankiusiems klientams patirti dar daugiau neužmirštamų potyrių. Be to, švelnus automobilių ekspozicijos salėje tvyrantis aromatas suteikia didesnį erdvumo pojūtį.

„Mercedes Benz“, bendradarbiaudami su „Air Aroma“, klientams suteikė galimybę pajusti metų laikų kaitą – specialiai parinkti kvapai sukuria vasaros arba žiemos sezono dvelksmą, kuris persipina su atogrąžų miškų ar bambukų aromatais. 

Bankai


Padidinkite klientų pasitenkinimą ir pagerinkite klientų patirtį pasitelkdami aromatus.

Klientų išlaikymas

Finansinių paslaugų ir bankininkystės sektoriuje, kuriame jaučiama itin arši konkurencija, klientų išlaikymas yra itin svarbus veiksnys norint šioje srityje pasiekti sėkmingų rezultatų. Pozityvesnė klientų patirtis yra veiksmingas būdas klientams išlaikyti, todėl bankai į patalpų aromatizavimą žvelgia kaip į puikią priemonę bankų skyriuose besilankančių klientų pasitenkinimui padidinti. Patalpų aromatizavimas padeda sukurti atpalaiduojančią aplinką įsitempusiems klientams ir suteikti banko interjerui, kuris įprastai dvelkia šalčiu, jaukumo.
„Air Aroma“ kvapai padeda transformuoti erdves. Laukimas ilgoje eilėje gali kelti nepasitenkinimą ir lemti neigiamą klientų patirtį. Klientai bus labiau linkę palankiai įvertinti paslaugą, jei patalpoje dvelks malonus aromatas.

Maloni patirtis banko klientams
Kvapas gali padėti sukurti įkvepiančią ir komfortišką atmosferą, pagerinti aptarnavimo lygį ir palikti klientams neišdildomą įspūdį.