Aromadizainas

Apie „Mus“

 

"Reima Air Concept" yra pasaulinis kvapų marketingo ir rinkodaros lyderis kuriantis unikalias strategijas prekių ženklams taikant Jūsų verslui tinkamus kvapus. Bendrovė kuria įvairius kvapus viešbučiams, mažmeninės prekybos parduotuvėms, oro linijoms, finansų įstaigoms, mados prekių ženklams, įvairiems renginiams ir privatiems gyvenamiesiems namams. savo klientams gali pasiūlyti platų paslaugų asortimentą – nuo vardinių kvapų, skirtų tam tikro prekės ženklo aplinkai, kūrimo, iki aromatizavimo technologijų ir nuolatinės kvapų sistemų priežiūros. Patentuota  technologija kvapus paverčia itin sausais mikrolašeliais miglos pavidalu, taip užtikrindama nepriekaištingą ir tolygų aromato pasiskirstymą. Po patalpas kvapą paskleisti galima pasitelkiant oro kondicionavimo sistemas arba stacionarius difuzorius.

 

"Reima Air Concept" yra tarptautiniu mastu pripažinta inovacijų kūrėja ir kvapų rinkodaros lyderė, kurianti unikalius prekių ženklams skirtus kvapus. Klientai renkasi mus dėl plataus bendrovės partnerių tinklo, gausaus prabangos sektoriaus klientų rato ir ilgametės patirties, kurią bendrovė įgijo per daugiau nei du dešimtmečius kurdama vardinius aromatus įvairiems prekių ženklams įžymybėmis


Prekės ženklo susiejimas su aromatu yra itin veiksmingas būdas užmegzti gilesnį ir prasmingesnį ryšį su lankytojais, drauge padedantis prekės ženklui sustiprinti klientams siunčiamą žinutę.Mumis pasitiki :


Daimler Chrysler AG Autosalon Germany

 Bang & Olufsen , Karlsruhe

 

 

Renaissance Hotels Germany
Naujo Automobilio kvapas 

Kvapai naujam prekės ženklui 

Kvapai Pullman viešbučiui
Kvapas Lexus